Hakkımızda

İmar İnşaat

İmar İnşaat, 1972'den beri inşaat sektöründe hizmet veren bir firma olarak, müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmak için kendini adamıştır.

Kuruluşundan bu yana, firma, modern ve güvenilir yapılar inşa etmek için teknolojik enstrümanları en iyi şekilde kullanmıştır. Müşteri memnuniyeti, İmar İnşaat'ın önceliği olmuştur ve firma, müşterileriyle uzun süreli ilişkiler kurmak için çalışmaktadır.

İşinde uzman kadrosu, modern proje yönetim teknikleri ve geniş çalışan kadrosu sayesinde, birçok başarılı projeye imza atmıştır.
İmar İnşaat, site projeleri, kamu binaları, özel hizmet binaları yapımları, proje, keşif ve danışmanlık hizmetleri gibi birçok alanda faaliyet göstermektedir.

Firma, inşaat sektöründeki gelişmeleri takip ederek, müşterilerine en son teknolojileri ve en iyi uygulamaları sunmak için çaba göstermektedir. İmar İnşaat'ın misyonu, müşterilerine süratli, kaliteli ve düşük maliyetli hizmetler sunmaktır. Firmamızın vizyonu, güvenilir, profesyonel ve teknolojik iş anlayışı ile üstün kalite hizmet vermek temel amacımızdır.

Etik, tarafsız, sosyal ve çevre sorumluluğu da İmar İnşaat'ın temel değerleri arasındadır.
Vizyonumuz

Ülkemizdeki tüm insanların diledikleri genişlik ve konfordaki evlerle buluşturmak
Misyonumuz

Her zaman, en güvenli ve en konforlu evleri makul fiyatlarla tüketiciye sunmak

Sağlam Temellerde Yükselen Gelecek

Bizler yapı kurarken temelini güvenle inşa ederiz. Hayallerinizi ve mutluluğunuzu sağlam temeller üzerinde yükseltiriz. 1972’den bu yana sizler için en ideal yaşam alanlarını üretiyoruz. Konforu ve kaliteyi harmanladığımız değerlerle geleceği inşa ediyoruz.

Yeni Yaşamlar İnşa Etmek Özen Gerektirir

Hayata geçirdiğimiz her projeyle yalnızca yaşam alanları değil; yeni yaşamları inşa etme bilinciyle hareket ederiz.

Yılların getirdiği tecrübenin ışığında, doğru planlama ve özenli çalışmalarla birlikte, sevdiklerinizle en güzel duyguların yaşanacağı konutlara imza atarız.
+

Konut İnşaatı

m2 İnşaat Alanı

+

Büyük Proje

+

Yıllık Tecrübe

51 Yıllık Güven

Gayrimenkul sektöründe yarım asra yaklaşan bir güvenin sembolü olan İmar İnşaat, şeffaf yönetim anlayışı ve zamanında teslim politikasıyla yüzlerce aileyi yuva sahibi yapmıştır. Gerçekleşen her projede insani değerlere bağlı ve doğaya saygılı bir anlayışla ilerleyerek, ideal yaşam alanları oluşturmuş ve binlerce insanın yaşamına iyilikle dokunmuştur.